Jam55 napisał(a):

|
Mi nie chodzi o samą sprzedaż Carlitosa mi chodzi o czas tej sprzedaży. Przecież skąd wiesz że za tydzień czy 2 tygodnie po mistrzostwach świata nie zgłosiłby się ktoś kto da Wisle i samemu zawodnikowi więcej i nagle Carlitos się troszkę nie zakocha w kimś innym?
|
Nie wiem. Nie wiem też czy mieliśmy możliwość czekania tych dwóch tygodni. Bo mogliśmy nie mieć. Ale to wie zarząd. Ich pytaj
