Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83241
Stary 05.07.2018, 20:19
K**wa zajebisie ,teraz bede cały sezon ogladał Krzysia Mączynskiego i Carlitosa całującego elke.No brawo zarząd,pogratulować.

jakim trzeba byc desperatem zeby sprzedawać go za taką kase,i to jeszcze do Legii.Trzeba go bylo wytransferwac nawet na Jamajke ,wszedzie ,byle nie do cwelki.Zarzad idz ty w ....u,Wisła i tak jest juz wrakiem,ale upodleń ciagle wam mało.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując