|
K**wa zajebisie ,teraz bede cały sezon ogladał Krzysia Mączynskiego i Carlitosa całującego elke.No brawo zarząd,pogratulować.
jakim trzeba byc desperatem zeby sprzedawać go za taką kase,i to jeszcze do Legii.Trzeba go bylo wytransferwac nawet na Jamajke ,wszedzie ,byle nie do cwelki.Zarzad idz ty w ....u,Wisła i tak jest juz wrakiem,ale upodleń ciagle wam mało.
|