Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7270
Stary 05.07.2018, 20:18
jak się kibice zorganizują to nie ma problemu, aby iść pod Ratusz. Tylko takim organizowaniem to się zawsze zajmowało SKWK, które ostatnim czasem chyba zapadło się pod ziemię. Więc jak się mamy zorganizować, przez forum?
Odpowiedz cytując