Dariook napisał(a):

Watpie ze Pani Prezes zajmuje sie kontraktami pilkarskimi. To ze cos zjebano nie oznacza, ze bylo nie zgodne z prawem.
Ile ty masz lat?
|
No tak, ona jest stworzona do celow wyzszych. Tak samo Pan Damian. Przeciez wszyscy wiedza ze za kontrakty odpowiada Pa Kazek, kierowca autobusu.