Wyświetl pojedynczy post
max TS
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83238
Stary 05.07.2018, 20:13
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Watpie ze Pani Prezes zajmuje sie kontraktami pilkarskimi. To ze cos zjebano nie oznacza, ze bylo nie zgodne z prawem.

Ile ty masz lat?
No tak, ona jest stworzona do celow wyzszych. Tak samo Pan Damian. Przeciez wszyscy wiedza ze za kontrakty odpowiada Pa Kazek, kierowca autobusu.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując