Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7268
Stary 05.07.2018, 20:08
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Owszem frekwencja ich nie interesuje, ale słupki w excelu już jak najbardziej.

Podejrzewam, że z tego co płaci Garbarnia za stadion to ledwo co wystarczy na koszenie trawy, więc wbrew pozorom ich gra u nas jest naszym atutem, a nie atutem miasta.
Jednak lepiej by było, gdyby się Garbarnia nie napatoczyła. Wtedy ta pustka byłaby boleśniejsza. Jakby co, to nie mam nic do Garbarnii.
Odpowiedz cytując