mr_kwolf napisał(a):

Owszem frekwencja ich nie interesuje, ale słupki w excelu już jak najbardziej.
Podejrzewam, że z tego co płaci Garbarnia za stadion to ledwo co wystarczy na koszenie trawy, więc wbrew pozorom ich gra u nas jest naszym atutem, a nie atutem miasta.
|
Jednak lepiej by było, gdyby się Garbarnia nie napatoczyła. Wtedy ta pustka byłaby boleśniejsza. Jakby co, to nie mam nic do Garbarnii.