Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7267
Stary 05.07.2018, 20:07
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Ja to rozumiem że nie jesteśmy w stanie zapłacić w tym momencie 4.9 mln ale nie jestem w stanie zrozumieć że puscilismy Carlitosa za 500 tysiecy które de facto nic nam nie dało bo miasto za 500 tys euro nam nie pozwoli podpisać nowej umowy.
Mogliśmy go puścić i mieć połowę kwoty jako początek do negocjacji z miastem albo na zapłatę innych pilnych rachunków, np. zaległości wobec zawodników albo nie puścić i nie mieć nic, jeśli Carlitos by się uparł albo poszedł do sądu czy po prostu nie dostał (on czy ktoś inny) zaległego wynagrodzenia i rozwiązał kontrakt. Nie wiadomo jaka dokładnie jest sytuacja na ten moment, tzn. tragiczna czy bardzo tragiczna, jeśli to drugie, to każdy grosz jest na wagę złota, nawet jeżeli jest tylko groszem.

Zrozumcie też, że bez zgody Carlitosa nie da się go nigdzie sprzedać, choćby to był szejk arabski dający tyle co za Neymara. Za pół roku za Carlitosa dostalibyśmy wielkie NIC.
Odpowiedz cytując