Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7266
Stary 05.07.2018, 20:00
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Oceniając obiektywnie, nie jesteśmy w stanie podpisać ugody na tych warunkach bez narażenia spółki na niewypłacalność. Akurat w tym przypadku każdy, kto znalazłby się na miejscu zarządu taką propozycję miasta by odrzucił.
Ja to rozumiem że nie jesteśmy w stanie zapłacić w tym momencie 4.9 mln ale nie jestem w stanie zrozumieć że puscilismy Carlitosa za 500 tysiecy które de facto nic nam nie dało bo miasto za 500 tys euro nam nie pozwoli podpisać nowej umowy.
Odpowiedz cytując