MaLk napisał(a):

|
Oceniając obiektywnie, nie jesteśmy w stanie podpisać ugody na tych warunkach bez narażenia spółki na niewypłacalność. Akurat w tym przypadku każdy, kto znalazłby się na miejscu zarządu taką propozycję miasta by odrzucił.
|
Ja to rozumiem że nie jesteśmy w stanie zapłacić w tym momencie 4.9 mln ale nie jestem w stanie zrozumieć że puscilismy Carlitosa za 500 tysiecy które de facto nic nam nie dało bo miasto za 500 tys euro nam nie pozwoli podpisać nowej umowy.