rozarian napisał(a):

Co ich to obchodzi? Ktoś będzie użytkował stadion, bo Garbarnia to dla nich wyjątkowy traf. Idą wybory i można się wykazać pryncypialnością jeśli chodzi o finanse miasta. Bez awansu Garbarnii raczej nie odwaliliby tego numeru. Wiesz gdzie oni mają to, ile byłoby osób na derbach i na Legii? Noo
|
Owszem frekwencja ich nie interesuje, ale słupki w excelu już jak najbardziej.
Podejrzewam, że z tego co płaci Garbarnia za stadion to ledwo co wystarczy na koszenie trawy, więc wbrew pozorom ich gra u nas jest naszym atutem, a nie atutem miasta.