Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7265
Stary 05.07.2018, 19:59
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Co ich to obchodzi? Ktoś będzie użytkował stadion, bo Garbarnia to dla nich wyjątkowy traf. Idą wybory i można się wykazać pryncypialnością jeśli chodzi o finanse miasta. Bez awansu Garbarnii raczej nie odwaliliby tego numeru. Wiesz gdzie oni mają to, ile byłoby osób na derbach i na Legii? Noo
Owszem frekwencja ich nie interesuje, ale słupki w excelu już jak najbardziej.

Podejrzewam, że z tego co płaci Garbarnia za stadion to ledwo co wystarczy na koszenie trawy, więc wbrew pozorom ich gra u nas jest naszym atutem, a nie atutem miasta.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując