Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7260
Stary 05.07.2018, 19:40
Trzeba ruszyc pod UM a nie pierd bzdury o ktorych sie nie ma pojecia. Fakty sa takie, ze postawili stadion 2x tyle, nachapali sie kasy na lewo, zrypali euro a teraz robia problemy i chore sumy najmu....
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 05.07.2018 o godz. 19:46.

Odpowiedz cytując