|
Trzeba ruszyc pod UM a nie pierd bzdury o ktorych sie nie ma pojecia. Fakty sa takie, ze postawili stadion 2x tyle, nachapali sie kasy na lewo, zrypali euro a teraz robia problemy i chore sumy najmu....
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 05.07.2018 o godz. 19:46.
|