Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7258
Stary 05.07.2018, 19:33
Miasto przedstawiło propozycję ugody. Wpłata 4,9 mln i umowa zostaje natychmiast podpisana. Nie wierzę że teraz nagle miasto się ugnie skoro nasz prezes zerwała rozmowy. Jest jeszcze pewnie jakaś mała szansa mediacji. Może ktoś z znanych kibiców Wisły i powazanych Krakowian mógłby zacząć jakieś mediacje pomiędzy miastem a nami.
Odpowiedz cytując