Niech Carlitos strzela duzo bramek tym z dolu tabeli to nam pomoze sie utrzymac

Bo duzyna z Warszawy miala z tym problem ostatnio czasem.
Nie rownajmy Maczynskiego do Carlitosa. Carlitos przyszedl sie wypromowac, odszedl do lepszego pilkarsko klubu i bedzie zarabial wiecej. Dziwne aby nie zrobil takiego kroku. Nigdy nie obiecywal , ze jak Polska to tylko Wisla etc. Hiszpan nie bedzie sie przejmowal z jego punktu widzenia .......ami na linii Krakowa-Warszawa
Szkoda, ze tylko za tyle ale zarzad tak patrzy dlugofalowo, ze obudzili sie z "nieporozumieniem" w sprawie stadionu. I pozniej musimy sprzedac po promocji bo utracilismy plynnosc finansowa. Ciezki chwile ida. I nie wiem czy taki zarzad co na razie zwiekszyl dlug do miasta i zle zarzadzal potrafi to odkrecic.
Lepsze jutro bylo wczoraj