Smyrgu napisał(a):

|
przyjmując nawet ze od kilku lat nie rywalizujemy z Legią ze wzgledu na naszą sytuacje to 3 "transfery" z Wisły do Legii a w zasadzie to wzieli bo chcieli...uwazam, ze coś mocno jest NIETAK...i to nie chodzi o fakt ze jakis gracz przechodzi z jednego do drugiego klubu za kase czy nie....PONIEWIERAJĄ NAMI...a jest taka zasada...tak cie szanuja jak Ty sam siebie szanujesz i jak sobie pozwalasz...i to jest takie .......enie o szansach, strategiach, filozofii....czyny, czyny są identyfikacją...mojej akcpetacji jako kibica nie ma - jestem jednostką....ale jednostka robi skale...
|
Jakimi wami poniewieraja i dlaczego tak was szanuja jak sami sie szanujecie

? W czyim imieniu to napisales?