Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83223
Stary 05.07.2018, 17:34
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Nie. Ale nie rozumiem "pieniedzy na juz".
Brzmi to tak, jakby ktoś nagle otworzyl excela po 2 latach i wyszlo mu ze NAGLE i niespodziewanie musimy JAKIŚ hajs komus oddac, a niestety prawda jest taka ze zarzad wiedzial dokladnie - ILE I KOMU, do kiedy ma oddac. Wiec nie przekonasz mnie tym ze mamy noz na gardle, tylko mamy efekt koncowy dzialania zarzadu czy tego chcesz czy nie. Mogli kredy wziac, mogli zrobic cokowliek innego. Mogli pojsc znowu naliczyc Wlodarskiego to nie dalby kasy na Legie tylko dał do klubu ktory kocha.
Oczywiście, ten dług nie pojawił się przez jakieś niefortunne zdarzenie z dnia na dzien tylko był kalkulowany. I niestety Zarząd po prostu w swoich działaniach się zapętlił i jeden błąd w tym momencie jest nadrabiany kolejnym. Problem w tym, ze ściana jest bardzo, bardzo blisko. A Carlitos był jedynym rozsądnym kapitałem jaki mieliśmy na już. No to już nie mamy, za to zostało... Ponoć 500k.
Odpowiedz cytując