Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83218
Stary 05.07.2018, 17:06
czaro napisał(a):Wyświetl post
Najwyraźniej potrzebowaliśmy każdych pieniędzy na już. Np. na spłatę pierwszej raty nowej ugody z miastem. Myślisz, że wzięliby pół miliona, wiedząc, że jeśli chwilę poczekają, to wezmą milion?
Nie. Ale nie rozumiem "pieniedzy na juz".
Brzmi to tak, jakby ktoś nagle otworzyl excela po 2 latach i wyszlo mu ze NAGLE i niespodziewanie musimy JAKIŚ hajs komus oddac, a niestety prawda jest taka ze zarzad wiedzial dokladnie - ILE I KOMU, do kiedy ma oddac. Wiec nie przekonasz mnie tym ze mamy noz na gardle, tylko mamy efekt koncowy dzialania zarzadu czy tego chcesz czy nie. Mogli kredy wziac, mogli zrobic cokowliek innego. Mogli pojsc znowu naliczyc Wlodarskiego to nie dalby kasy na Legie tylko dał do klubu ktory kocha.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując