mr_kwolf napisał(a):

Coraz bardziej mi tutaj śmierdzi "wymarzoną" przez niektórych 4 ligą.
Nie zdziwi mnie jak zarząd się poda zaraz do dymisji i nie będzie nikogo kto mógłbym chociaż próbować ogarnać ten burdel.
|
Wtedy kibole (bo kto inny) reaktywują klub i znowu będzie narzekanie, ze rządzą kibole
