Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7226
Stary 05.07.2018, 15:38
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Coraz bardziej mi tutaj śmierdzi "wymarzoną" przez niektórych 4 ligą.

Nie zdziwi mnie jak zarząd się poda zaraz do dymisji i nie będzie nikogo kto mógłbym chociaż próbować ogarnać ten burdel.
Wtedy kibole (bo kto inny) reaktywują klub i znowu będzie narzekanie, ze rządzą kibole
Odpowiedz cytując