Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83211
Stary 05.07.2018, 15:34
czaro napisał(a):Wyświetl post
Najwyraźniej potrzebowaliśmy każdych pieniędzy na już. Np. na spłatę pierwszej raty nowej ugody z miastem. Myślisz, że wzięliby pół miliona, wiedząc, że jeśli chwilę poczekają, to wezmą milion?
Wisła musiała wiedzieć ze jak Carlitos pójdzie do sadu/PZPN/FIFA ze przedłużenie kontraktu nie ma mocy prawnej to ze to wygra. Wybor wiec był dość jasny - albo teraz 500k EUR albo przegrana batalia sadowa i nic.

Innego logicznego wytłumaczenia tego nie widzę.

Kolejny temat to kwestia stadionu. Niestety brutalna prawda jest taka ze na warunkach jakie proponuje Miasto Kraków Wisły nie stać na wynajmowanie całego stadionu i musimy kombinować jak Garbarnia i wynajmować jedna trybunę - ewentualnie cały stadion na mecze TOP. Jeżeli MK tego nie akceptuje to pozostaje inny stadion. Smutne to i brutalne ale tez i prawdziwe.
Ostatnio edytowane przez Przybyszewski : 05.07.2018 o godz. 15:38.
Odpowiedz cytując