MMTS napisał(a):

|
Żeby się rozwijać, Wisłą musi pozyskać ważnego i bogatszego sponsora
|
Sponsora? Chyba własciciela. Nasz najlepszy sponsor BaH dawał onegdaj 4-4,5 mln. Jakie to były czasy i jaka to była Wisła? Obecny, najważniejszy sponsor LVbet przekazuje 3 razy mniej. poza tym zgadzam się z paroma innymi tezami.