|
Bo teraz jesteśmy bankrutami. Dwa tygodnie temu jeszcze nie byliśmy, wszak dokonaliśmy chyba pierwszego gotówkowego transferu...
Swoją drogą dziękujmy Bogu, ze Legia dala chociaż te 0.5 mln euro. Wszak mogli zaoferowac 100 tyś złotych Wiśle, a skoro Carlitos "był zdecydowany na kierunek warszawski" nie mielibyśmy nic do gadania.
|