Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83202
Stary 05.07.2018, 13:57
Bo teraz jesteśmy bankrutami. Dwa tygodnie temu jeszcze nie byliśmy, wszak dokonaliśmy chyba pierwszego gotówkowego transferu...

Swoją drogą dziękujmy Bogu, ze Legia dala chociaż te 0.5 mln euro. Wszak mogli zaoferowac 100 tyś złotych Wiśle, a skoro Carlitos "był zdecydowany na kierunek warszawski" nie mielibyśmy nic do gadania.
Ddf
Odpowiedz cytując