MB1906 napisał(a):

|
Mysle, ze zaslugujemy na to aby zarzad powiedzial jak jest I przedstawil plan dzialania. No chyba, ze jest jak po Meresiu a to by znaczylo, ze nie sa od niego lepsi.
|
Mój Boże.
1) Dlaczego zasługujesz na to, aby zarząd cokolwiek tłumaczył na Twoje żądanie? Będzie miał plan do przedstawienia wszystkim kibicom, a jego przedstawienie będzie wpisywało się w politykę zarządzania, to przedstawi.
2) Jaki jest związek sytuacji finansowej klubu, który ma zobowiązania i niskie wpływy ze związkiem finansowym klubu, z którego próbowano w krótkim czasie wyprowadzić pieniądze? Sugerujesz, że Sarapata i Dukat popełnili przestępstwo lub działali na niekorzyść spółki?