Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83197
Stary 05.07.2018, 12:44
Jeszcze taka jedna ciekawostka mi się przypomniała (dedykuje wolfiemu i jego "kto by chciał 28 latka co mu jeden sezon wyszedł):

Grzegorz Piechna. Facet przez całe życie tuła się po ligach okręgowych. Do II ligi trafia dopiero w wieku 28 lat. W ekstraklasie debiutuje w wieku 29 lat - i od razu zostaje królem strzelców. Ma już 30 lat i Korona (drużyna anonimowa w europie) za wszelką cenę chce sprzedać - chętnych wielu nie ma, bo zawodnik technicznie słaby, warunki fizyczne bez szału, a z racji wieku raczej już "nie sprzedawalny". Dlatego dostają za niego grosze:

700 tysięcy euro.


Było to 12 lat temu. Dwanaście lat temu, gdy ceny za piłkarzy były 2-3 razy niższe...
Ddf
Odpowiedz cytując