rozarian napisał(a):

|
Dziwię się, że ktoś się dziwi stosunkowi kibiców do "interesów" z Legią. Zwłaszcza po sprawie Cierzniaka- choć bez błędów z naszej strony się nie obyło. Nie przypadkiem dawniej tak mało było przejść z Wisły do Legii. Chyba tylko Kusto. Wtedy nie było netu, bo gdyby był, to fora zatrzęsłyby się w posadach.
|
No widzisz, tylko jakbyśmy się wtedy nie ujęli dumą, a podeszli do sprawy pragmatycznie i tak po ludzku, dogadali się z Legią to może teraz sytuacja byłaby całkiem inna. Chcieli zapłacić za Cierzniaka, chcieli zapłacić za Handzlika, ale woleliśmy im "pokazać". Kto wie, może jakbyś wtedy wzięli za nich 200-300k euro (+ kontrakty których nie musielibyśmy płacić) to teraz nie musielibyśmy sprzedawać za półdarmo Carlitosa.
No ale kto by się tym przejmował. Ważne, że wtedy im "pokazaliśmy". Hehe.