Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83195
Stary 05.07.2018, 12:28
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Dziwię się, że ktoś się dziwi stosunkowi kibiców do "interesów" z Legią. Zwłaszcza po sprawie Cierzniaka- choć bez błędów z naszej strony się nie obyło. Nie przypadkiem dawniej tak mało było przejść z Wisły do Legii. Chyba tylko Kusto. Wtedy nie było netu, bo gdyby był, to fora zatrzęsłyby się w posadach.
No widzisz, tylko jakbyśmy się wtedy nie ujęli dumą, a podeszli do sprawy pragmatycznie i tak po ludzku, dogadali się z Legią to może teraz sytuacja byłaby całkiem inna. Chcieli zapłacić za Cierzniaka, chcieli zapłacić za Handzlika, ale woleliśmy im "pokazać". Kto wie, może jakbyś wtedy wzięli za nich 200-300k euro (+ kontrakty których nie musielibyśmy płacić) to teraz nie musielibyśmy sprzedawać za półdarmo Carlitosa.

No ale kto by się tym przejmował. Ważne, że wtedy im "pokazaliśmy". Hehe.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując