Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83194
Stary 05.07.2018, 12:18
Dziwię się, że ktoś się dziwi stosunkowi kibiców do "interesów" z Legią. Zwłaszcza po sprawie Cierzniaka- choć bez błędów z naszej strony się nie obyło. Nie przypadkiem dawniej tak mało było przejść z Wisły do Legii. Chyba tylko Kusto. Wtedy nie było netu, bo gdyby był, to fora zatrzęsłyby się w posadach.
Odpowiedz cytując