LucjuszWielki napisał(a):

|
Ok, to teraz za ile pójdzie Wojtkowski? W tym okienku? za 50k euro? Czy może w zimie jak (daj Bóg) coś pogra i jakiś cudem ustrzeli 10 bramek? Wtedy za 150k euro ? Jak myślicie?
|
Tez ciekawe, ale jak cos, to za 50k ja go moge łyknąc i wypozyczyc za darmoszke do Wisły
Halo klub, jak coś kupie koszulke Pawła Brożka. Daje 100 zł