Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83190
Stary 05.07.2018, 12:01
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Ok, to teraz za ile pójdzie Wojtkowski? W tym okienku? za 50k euro? Czy może w zimie jak (daj Bóg) coś pogra i jakiś cudem ustrzeli 10 bramek? Wtedy za 150k euro ? Jak myślicie?
Tez ciekawe, ale jak cos, to za 50k ja go moge łyknąc i wypozyczyc za darmoszke do Wisły

Halo klub, jak coś kupie koszulke Pawła Brożka. Daje 100 zł
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując