Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83189
Stary 05.07.2018, 11:57
Ok, to teraz za ile pójdzie Wojtkowski? W tym okienku? za 50k euro? Czy może w zimie jak (daj Bóg) coś pogra i jakiś cudem ustrzeli 10 bramek? Wtedy za 150k euro ? Jak myślicie?

Odpowiedz cytując