Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83184
Stary 05.07.2018, 11:23
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nie, nie napisałem tego. Ale z tym "aktywem" i jego managerem zdaje się użeramy się już od kilku miesięcy, jeszcze za czasów Junco. Od początku było nie tak - choćby beznadziejny kontrakt 1+1 i próby jego podważenia.
Ponadto chodzą słuchy że już w zimie Car(L)itos dogadał się z cwelką. Powiedz co zrobić jak sam piłkarz nie chce współpracować i iść choćby do takiego Dinama? Elektrowstrząsy mu zafundować czy młotkiem w kolano?

Niech ten sprzedawca lemoniady podpowie nam jak można było przekonać pana "aktywo" do zmiany obiektu uczuć z cwelki na jakiś inny klub? Kluczem był tutaj sam piłkarz mający krótki kontrakt i niechcący nigdzie iść indziej tylko do Wawy. Nie mogło być nawet zwykłej licytacji cwelka, Amica Dinamo kto da więcej, bo w grę wchodziła tylko Hiszpania i cwelka. W innych warunkach moglibyśmy wziąć nawet owe 1,2 mln euro od Dinama, albo spokojnie czekać na lepsze oferty.
Kijów tez dawał lepszą kasę, a Carlitos ni choookja nie chiał. W normlanym klubie siedziałby na łąwie do końca kontraktu.
Odpowiedz cytując