Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83180
Stary 05.07.2018, 11:04
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
...



Mysmy dopiero co wzieli MATEUSZA LISA za 125 tys euro. A oddalismy CARLITOSA za 4x tyle.
To jest dla mnie majstersztyk. Ten Lis musi być przekocurem w takim razie.

W zasadzie dziwi mnie, że z reguły oceniamy politykę transferową po tym kogo i za ile udało się do nas ściągnąć.
Raczej powinniśmy oceniać kogo i za ile udało się sprzedać.
c.d.n.
Odpowiedz cytując