7 kotów napisał(a):

...
Mysmy dopiero co wzieli MATEUSZA LISA za 125 tys euro. A oddalismy CARLITOSA za 4x tyle.
|
To jest dla mnie majstersztyk. Ten Lis musi być przekocurem w takim razie.
W zasadzie dziwi mnie, że z reguły oceniamy politykę transferową po tym kogo i za ile udało się do nas ściągnąć.
Raczej powinniśmy oceniać kogo i za ile udało się sprzedać.