|
Niestety, ale też trzeba przyznać uczciwie, że argumentów nie mieliśmy żadnych jeśli chodzi o ten stadion. Nie wiem czy faktycznie potrzebowaliśmy na JUŻ gotówki czy mamy jakieś parę groszy, którymi mogliśmy zasilić miasto, nie wiem.Wiem natomiast jedno zamiast brać: Kolarów, Kosztalów, Ze Manuelów i innych to trzeba było pomyśleć i kapnąć pare stówek (czyli PROCENT kadry, która nie nadawał się do niczego i można było z niej zrobić trzecią jedenastkę) dla miasta już DAWNO temu, no ale jak się myśli JAKOŚ TO BEDZIE to mamy efekt noża na gardle.
|