Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83177
Stary 05.07.2018, 10:46
Guzik napisał(a):Wyświetl post
Mi się wydaję, że co poniektórzy myślą sobie, że informacja o braku przedłużenia byłą jak grom z jasnego nieba dla zarządu, że wcześniej nie było wcześniejszego ostrzeżenia. Było tylko zarząd nic sobie z tego nie robił i traktował jako groźby, które nie będą spełnione.
tez mam takie zdanie.
Wiec serku, bo zadales pytanie, jakie argumenty negocjacyjne? ....a żadne.

Jak dostajesz do wykonania od szefa jakies zadanie, to w ostatnim dniu nie przychodzisz do niego i nie negocujesz jak tego nie robić, tylko jak coś, robisz to wcześniej.
A jesli nie wiedzieli, naprawde nie wiedzieli jakie ponosimy koszta, do kiedy mamy umowe, do kiedy się zobowiązalismy w stosunku do innych podmiotów...to takie rzeczy sa w umowach. Wystarczy je owtorzyć i przeczytać.

Jest drifting i to gruby. A teksty, ze cieszmy się ze TS uratował klub to jest .......enie....
Było wiadomo ze TS przejmie piłke na Wiśle wcześniej czy później, kto umiał dobrze przyłożyć ucho ten wie,
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując