Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7179
Stary 05.07.2018, 10:38
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Lub też sądzili, że będzie poważny zastrzyk gotówki w tym roku (wypowiedzi Sarapaty o wzroście budżetu o kilkanaście razy i Dukata o zrobieniu kroków do przodu).

Z jakiegoś powodu pozwolono Junco na dokonanie ponad dwudziestu transferów w krótkim odstępie czasu i absurdalny rozrost kadry (można było stworzyć trzy jedenastki z nowych nabytków i dotychczasowych graczy z doświadczeniem ligowym), a następnie zatrudniono Carrillo i dwójkę asystentów z bardzo wysokimi kontraktami + przyjście Suljicia od tego sezonu.

Czy biedny klub tak szaleje? Chyba nie.

Do tego dochodziły liczne zapewnienia zarządu o coraz lepszej sytuacji klubu.

Nagle to wszystko runęło.

Nagle okazało się, że przeinwestowano, bo liczono, że ktoś przyjdzie z walizką i wyprowadzi klub na prostą?

Od kilku tygodni widać, że zarząd traci grunt pod nogami (chociażby przez cenzurę) i nie ma jasnej informacji o przyczynach tych zdarzeń.

Opcji jest kilka (brak inwestora, brak pucharów, sprawy pozasportowe sprzed kilku tygodni związane z akcją policji względem osób mających bardzo duży wpływ na działanie TS Wisła i części piłkarskiej).


kilka razy na forum w zalewie tego wielostronicowego spamu przebijało się wyjasnienie tej sytuacji, między innymi w powyższym poście
Odpowiedz cytując