rozumiem, że potrzebujemy kasy, rozumiem, że jesteśmy biedni, ale oddawanie najlepszego piłkarza ekstraklasy za 500 tys euro to jest jakieś NIEPOROZUMIENIE!!!!!!!!!!!!!!! Z jednej strony przedłużają kontrakt z Bashą z drugiej nagle raptem 2 mln zł to taka kwota dla klubu, która jest niezbędna


Nie jest dla mnie istotne, gdzie idzie Carlitos, istotne jest to że sprzedajemy go za czapkę śliwek..... już lepiej jakby przy tej kwocie transferowej został w klubie i strzelił parę goli.....