Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83163
Stary 05.07.2018, 10:16
rozumiem, że potrzebujemy kasy, rozumiem, że jesteśmy biedni, ale oddawanie najlepszego piłkarza ekstraklasy za 500 tys euro to jest jakieś NIEPOROZUMIENIE!!!!!!!!!!!!!!! Z jednej strony przedłużają kontrakt z Bashą z drugiej nagle raptem 2 mln zł to taka kwota dla klubu, która jest niezbędna Nie jest dla mnie istotne, gdzie idzie Carlitos, istotne jest to że sprzedajemy go za czapkę śliwek..... już lepiej jakby przy tej kwocie transferowej został w klubie i strzelił parę goli.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując