As napisał(a):

Czytam sobie tutaj wrzuty na zarzad, ze nie umieja w biznesy, ze nieudacznicy i ze nieudolni.
Ja sie chce zapytac czy kibice sa udolni? Kazdy tylko patrzy zeby ktos za niego wykonal robote, kazdy mysli, ze Wisla to jest jakies perpetum mobile i ze zawsze jakos to bedzie.
Od mniej wiecej 2012 jestesmy w finansowej dupie ale jeszcze ani razu nie widzialem, zeby kibice okazali sie UDOLNI i wykupili karnety. To jest KU#WA dramat, ze jakis Widzew na 3 lige sprzedaje 15 tysiecy, wczoraj widzialem, ze na nastepny sezon juz sprzedali 10,000.
...
|
W temacie UDOLNOŚCI to może zapytać, dlaczego wiedząc, że klub ma ciężką sytuację finansową nie ograniczono rozpierd... na meczach. Kary za piro to jedno. Niestety wygląda to słabo PRowo.
Skoro "kibice" chcą prowadzić klub to należy pomyśleć jak to wygląda na zewnątrz.