|
Czy ktoś może odpowiedzieć mi na pytanie, gdzie jest SKWK ? Dlaczego nie protestują, gdy w klubie dzieje się złe tak jak to robili w przeszłości ?
Dlaczego nie protestują w zwiazku ze sprzedażą Car(7)itosa do Warszawy ?
Bogusia fajnie się jechało, bo nie był swój, a i tak zawsze ustąpił.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|