To Ty chyba musisz majty zluzowac bo spinasz się a podstawowych kwestii nie rozumiesz

Nawet jeśli dostawał hajs regularnie, to u nich będzie miał lepiej płacone i możliwość gry w LM, a cóz jest wazniejsze dla 28 letniego piłkarza ? Pogra pewnie rok w legii i pojdzie zagranicę do jakiejś Turcji czy Holandii. To nie jest wislak z krwi i kosci tylko najemnik, idzie tam gdzie ma lepiej.