Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7156
Stary 05.07.2018, 09:30
nesta napisał(a):Wyświetl post
to jest mówienie na zasadzie "jak kubię bilet do kina to wtedy reżyser zrobi dobry film".
Ja tu widzę dysonans.

Albo jesteście kibicami, czyli częścią Wisły. Żyjecie klubem, chcecie transparentności i domagacie się głów nieudolnego zarządu, jeśli za taki go uważacie, a jeśli Wasz ukochany klub tonie, to się angażujecie i tak, jak to możliwe - ratujecie go.

Albo jesteście klientami. Spółka oferuje Wam produkt, który może nabędziecie, jeśli jest dość atrakcyjny. Nie angażujecie się w życie klubu. Czasem po.......icie na forum albo twitterze, a poza tym, to patrzycie, który produkt lepszy: Wisła czy Cracovia. Na rynek wchodzi teraz też przebojowa Garbarnia, to ciekawa alternatywa. To tak, jak z Colą i Pepsi. Całe życie była Cola i nawet macie w domu szklaneczki, ale jak dalej będą rozlewać taką lurę, to przerzucicie się na Pepsi.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując