|
Czytam sobie tutaj wrzuty na zarzad, ze nie umieja w biznesy, ze nieudacznicy i ze nieudolni.
Ja sie chce zapytac czy kibice sa udolni? Kazdy tylko patrzy zeby ktos za niego wykonal robote, kazdy mysli, ze Wisla to jest jakies perpetum mobile i ze zawsze jakos to bedzie.
Od mniej wiecej 2012 jestesmy w finansowej dupie ale jeszcze ani razu nie widzialem, zeby kibice okazali sie UDOLNI i wykupili karnety. To jest KU#WA dramat, ze jakis Widzew na 3 lige sprzedaje 15 tysiecy, wczoraj widzialem, ze na nastepny sezon juz sprzedali 10,000.
Ta cala sytuacja jest dla mnie meczaca bo gdyby tylko kibice chcieli to mogliby wydzwignac klub z problemow finansowych w jeden sezon.
Zrobilem male wyliczenia i widze, ze srednia cena karnetu na sezon to 410 zl (wzialem pod uwage nowy karnet bo wiekszosc ludzi kupilaby pierwszy raz).
Wyobrazcie sobie, ze kibice zamiast narzekac na nieudolnosc, innych ludzie wykupuja 20,000 karnetow po 410 zlotych. To klubowi daje 8.200,000 PLN slownie OSIEM MILIONOW DWIESCIE TYSIECY ZLOTYCH.
- Wtedy splacamy CALY dlug za stadion i jeszcze zostaje hajs.
- Nie musimy sprzedawac Carlitosa za frytki to Legii bo nie musimy ratowac licencji
- Nikt nie zarzuca zarzadowi, ze sa nieudacznikami.
Tyle, proste, nic wiecej - wystarczy poprostu pokazac co dla ludzi oznacza ten klub.
Ostatnio edytowane przez As : 05.07.2018 o godz. 09:17.
|