bob85 napisał(a):

|
Nie neguję tego że kwota za niego, nawet finalna z bonusami, jeżeli jest prawdziwa jest żenująca. Jednak czy ktoś bierze pod uwagę fakt, że za pół roku mógłby podpisać z kimkolwiek kontrakt i nie zobaczylibyśmy ani grosza?
|
Powiem więcej, najprawdopodobniej mógłby podpisać kontrakt z kimkolwiek za 2-3 tygodnie. Przy braku umowy z miastem na wynajem stadionu, licencja zostaje cofnięta, ogłaszamy upadłość i każdy piłkarz na kartę na ręce. To był realny scenariusz, którego tutaj niektórzy nie zauważają.
PS. Tego scenariusza dalej nie można wykluczyć i jeszcze się może okazać, że to Legia się sfrajerzyła, bo zapłaciła 500k euro za piłkarza, którego mogła mieć za darmo.
