Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83153
Stary 05.07.2018, 09:04
bob85 napisał(a):Wyświetl post
Nie neguję tego że kwota za niego, nawet finalna z bonusami, jeżeli jest prawdziwa jest żenująca. Jednak czy ktoś bierze pod uwagę fakt, że za pół roku mógłby podpisać z kimkolwiek kontrakt i nie zobaczylibyśmy ani grosza?
Powiem więcej, najprawdopodobniej mógłby podpisać kontrakt z kimkolwiek za 2-3 tygodnie. Przy braku umowy z miastem na wynajem stadionu, licencja zostaje cofnięta, ogłaszamy upadłość i każdy piłkarz na kartę na ręce. To był realny scenariusz, którego tutaj niektórzy nie zauważają.

PS. Tego scenariusza dalej nie można wykluczyć i jeszcze się może okazać, że to Legia się sfrajerzyła, bo zapłaciła 500k euro za piłkarza, którego mogła mieć za darmo.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 05.07.2018 o godz. 09:08.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując