Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83150
Stary 05.07.2018, 08:54
Chcieliście, żeby sytuacja Wisły była jasna i klarowna. Chcieliście, żeby Wisła przestała opowiadać jak to już za chwilę, za momencik wrócimy do walki o mistrza. To macie. Nie dziwcie się tylko, że inne kluby (szczególnie taki biznesmen jak Mioduski) wykorzystują to przy pierwszej nadarzającej się okazji.

Legia zagrała sprytnie. Dogadała się już dawno z Carlitosem, który miał blokować każdy inny transfer, a sami weszli do gry w najlepszym dla nich momencie.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując