|
Żadna IV liga... To nie jest takie proste jak się wydaje. Widzew mając bogatego sponsora, pełny stadion co mecz, ledwo wygrzebał się z III ligi właśnie. Wisła ma 0. Nic. To będzie trudne, aby nawet w niższych ligach wystartować. Zero wpływów, za co wynająć stadion, frekwencja pewnie na poziomie 2-3 tys. Bankructwo to niebyt tego klubu na lata. Zarząd powinien rozpocząć systematyczne, zorganizowane działania poszukiwania nabywcy/inwestora. I to NIE w formie jak mówiła Sarapata "odbywamy takie spotkania raz na jakiś czas", to powinien być absolutny priorytet na ten moment jeśli chcę się uratować Wisłę.
Ostatnio edytowane przez nesta : 05.07.2018 o godz. 08:24.
|