Wyświetl pojedynczy post
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83139
Stary 05.07.2018, 05:46
Ale na kim mamy zarabiać jak nie na takich Carlitosach. Tu nie chodzi o to że odejdzie i to do legii, ale o to że najpierw Llonch odchodzi za darmo, a teraz Carlitos praktycznie za ułamek jego wartosci
Odpowiedz cytując