Myślę, że to już spokojnie można tutaj pisać
https://twitter.com/LegiaWarszawa/st...887785984?s=19
Dobry prognostyk, tam później idzie taka kwestia:
'i w ....u, i wylądował. I cały misterny plan też w ....u'

Mam nadzieję, że zobaczę jego ryj jak to mówi
