Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
7131
05.07.2018, 01:02
Jak zauważyłeś w tym właśnie problem. Ja tylko zaznaczam, że sposób działania zarządu (tj. planowanie) jest bardziej absurdalny od tych niedorzecznych pomysłów które wypisuję.
InQ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do InQ
Znajdź inne posty napisane przez InQ