enzo napisał(a):

|
Chińczycy, Bliski Wschód? Nie widzę powodu, dla którego mieliby takiej oferty nie złożyć. Pomijam tutaj fakt, że Carlitos tam iść podobno nie chce, bo nie o tym rozmawiamy. Ale że takie oferty z biegiem trwania okienka mogłyby się pojawić, to absolutnie by mnie nie zaskoczyło (ba, sądzę, że ktoś mógłby wyłożyć i więcej).
|
Ale my potrzebujemy tych pieniędzy tu i teraz, a nie z biegiem czasu. Mamy nóż na gardle, a nasz gwiazdor uparł się jak osioł na ten transfer.
Dzimi napisał(a):

|
Żenada. Zamiast 2,5 mln zł większym zyskiem byłyby jego bramki w przyszłym sezonie, nawet gdyby miał odejść po nim za darmo. Kilka pozycji wyżej w tabeli Ekstraklasy które zapewniłby Carlitos, to kilka mln zł więcej.. Moim zdaniem poniżej 6-7 mln zł nie powinno być w ogóle rozmowy
|
Rozumiem, że jak idziesz szukać pracy, to poniżej 200 tys. tygodniowo nie ma rozmowy. A żywisz się powietrzem, więc możesz czekać.
piotrek1803 napisał(a):

|
wole żeby były 3 mecze w Niecieczy niż Carlitos w legii za taka kwotę . wstyd jak .... i tyle .. Wisła Płock Brzęczka kvrwie nie oddała a my się slinimy na pare groszy... niech szmata gnije w klubie kokosa przez rok jak mu się tak war szafka spodobała
|
Proponuję wziąć coś na uspokojenie i zastanowić się nad tym, co wypisujesz w sieci.
Nie rozumiem. Zachowujecie się, jakbyśmy byli w czasach Bednarza, kiedy jeszcze udawaliśmy hegemona i krezusa. Już nie da się pozorować wielkości, trzeba sobie uczciwie powiedzieć, gdzie jest Wisła. Niska kwota uzyskana ze sprzedaży Carlitosa nie jest niczym dobrym, ale naprawdę, jest to wypadkowa tylu obiektywnych czynników, że zamiast się oburzać, że w lecie jest ciepło, a w zimie zimno, warto tylko rozważyć, czy ta niska kwota pozwoli na zrealizowanie planu minimum w najbliższych tygodniach. A obrażanie Carlitosa, zarządu, albo rozprawianie o jakimś zszarganym honorze to już kosmos.