Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7125
Stary 04.07.2018, 22:51
Na tym, ze trzeba bylo splacic Jovaniciow, Jovanoviciow zeby ta licencje otrzymac miedzy innymi. Z miejsca jej nie mozna bylo wziac bo termin przyznawania licencji wypadal przed ostatnim meczem z Gornikiem, w ktorym to mielismy szanse wygrac i zalapc sie na puchary. Taka to czysta fantastyka.
Odpowiedz cytując