wiesniak842 napisał(a):

|
Na czym polega "niegospodarnosc" w prowadzeniu zadluzonego po uszy klubu? Slucham. Drugie pytanie. Czy do tego zadluzenia dopuscil obecny zarzad? Po trzecie. Jesli wsrod kibicow bedzie panowac taka postawa (nie kupie karnetu bo po co), to jakie mozna miec wymagania wzgledem zarzadu. Niegospodarny to byl Cupial, ale byly wyniki, to kazdy mial to w dupie. Teraz nowy zarzad bez kompetencji, bez doswiadczenia, bez sponsora z TF, z dlugami na starcie ma byc gospodarny, do tego bez pomocy kibicow?
|
hmmm... jak dla mnie niegospodarnosc to np.
- 4 trenerow w dwa lata
-zatrudnienie trenera za 100 000pln na miesiac plus sztab
-powiekszenie kadry pilkarskiej do 30 osob
-zatrudnienie na rzecznika laski z muzem historycznego (rodzina czlonka zarzadu TS)
- nie dogadanie sie z miastem odnosnie oplat za stadion (dwa lata mieli)
- zero pomyslu na stadion jak i tereny w okol
- pewnie jeszcze setki rzeczy, o ktorych wie tylko ksiegowa Wisly
I naprawde ludzie uwazaja ze za 30 000pln miesiecznie nie da rady znalezc kogos kto by ogarnal te tematy/poprowadzil je lepiej?
EDIT. Zapomnailem ze tak naprawde gdyby nie Carlitos (jakis ogorek z 3 ligi hiszpanskiej) nie mielibysmy w ogole pieniedzy na koncie