|
Żenada. Zamiast 2,5 mln zł większym zyskiem byłyby jego bramki w przyszłym sezonie, nawet gdyby miał odejść po nim za darmo. Kilka pozycji wyżej w tabeli Ekstraklasy które zapewniłby Carlitos, to kilka mln zł więcej.. Moim zdaniem poniżej 6-7 mln zł nie powinno być w ogóle rozmowy
|