Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83132
Stary 04.07.2018, 22:25
Żenada. Zamiast 2,5 mln zł większym zyskiem byłyby jego bramki w przyszłym sezonie, nawet gdyby miał odejść po nim za darmo. Kilka pozycji wyżej w tabeli Ekstraklasy które zapewniłby Carlitos, to kilka mln zł więcej.. Moim zdaniem poniżej 6-7 mln zł nie powinno być w ogóle rozmowy
Odpowiedz cytując