|
Na czym polega "niegospodarnosc" w prowadzeniu zadluzonego po uszy klubu? Slucham. Drugie pytanie. Czy do tego zadluzenia dopuscil obecny zarzad? Po trzecie. Jesli wsrod kibicow bedzie panowac taka postawa (nie kupie karnetu bo po co), to jakie mozna miec wymagania wzgledem zarzadu. Niegospodarny to byl Cupial, ale byly wyniki, to kazdy mial to w dupie. Teraz nowy zarzad bez kompetencji, bez doswiadczenia, bez sponsora z TF, z dlugami na starcie ma byc gospodarny, do tego bez pomocy kibicow?
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 04.07.2018 o godz. 22:28.
|