nesta napisał(a):

No właśnie.....
Natomiast co do walizki pieniędzy. Pamiętam wywiad Sarapaty z weszloFM jak kilkukrotnie powtarzała, aby nie mieć żadnych złudzeń co do Bragiela, bo to nie będzie inwestor pokroju takiego z dużą gotówką na start i że ma to być w zupełnie innym modelu. I każdy budżet można przejeść więc muszą być ostrożni. Zatem nie sądzę, aby jego brak miał jakikolwiek wpływ na sytuację, która jest obecnie.
|
pytanie po co Bragiel był u prezydenta...skoro nic nie zostalo miedzy "nim" a Wisła klepniete i wogole miasto nie jest stroną...powazni ludzie załatwiają sprawy miedzy sobą a pozniej to oglaszaja...a nie paradują jak klauny...nie tak dawno mówiła Prezes ze wielu dybie na tereny Wisły a bodajze tydzien temu wychodzi info ze Wisla rozwaza sprzedaż swoich nieruchomosci...tu jest taki burdel w polaczeniu z amatorszczyzną ze szok...