|
Ciekawe czy ktoś jeszcze uwierzy w słodkie pierdy prezes Sratataty. Dla mnie jest skompromitowana po tej akcji z szopce z niejakim Bargielem - sorry ale qrwa powazni ludzie zwołują konferencję i coś ogłaszają jak mają coś konkretnego do przekazania, podpisania.
Zresztą nie wiem na co oni liczyli, że ktoś przyjdzie inwestować kasę w klub, który ma powiązania z gangusami.,
|