Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7105
Stary 04.07.2018, 21:29
Ciekawe czy ktoś jeszcze uwierzy w słodkie pierdy prezes Sratataty. Dla mnie jest skompromitowana po tej akcji z szopce z niejakim Bargielem - sorry ale qrwa powazni ludzie zwołują konferencję i coś ogłaszają jak mają coś konkretnego do przekazania, podpisania.
Zresztą nie wiem na co oni liczyli, że ktoś przyjdzie inwestować kasę w klub, który ma powiązania z gangusami.,
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując