Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7099
Stary 04.07.2018, 21:02
szprotson napisał(a):Wyświetl post
tyle ze ta rewolucja to jeszcze bardziej na prędce niz pomysł Hiszpański.
Co będzie za rok jak juz nie bedzie co sprzedawac ?

sory, ale ogolne dzialania to jest kompromitacja zarzadu. To ze sie czegos dowiedzieli za pozno to tez kompromitacja, szczegolnie ze w klubie sa prawnicy...(ja nie wierze w to ze nie wiedzieli, za takich debili to ich nie uwazam)
Ale I zespół będzie sporo tańszy. Mieliśmy przecież 6 budżet placowy w lidze! Tu musimy szukać oszczędności + liczyć ze taki Wojtkowski czy Lis podniosą swój poziom sportowy i ktoś za godziwą kasę sie na nich połasi.

btw
Nie bawię się w ocenianie zarządu, raczej staram się odkryć czym sie kierował i wg mnie co powinien zrobić jak "szambo wybiło".
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 04.07.2018 o godz. 21:05.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując