szprotson napisał(a):

tyle ze ta rewolucja to jeszcze bardziej na prędce niz pomysł Hiszpański.
Co będzie za rok jak juz nie bedzie co sprzedawac ?
sory, ale ogolne dzialania to jest kompromitacja zarzadu. To ze sie czegos dowiedzieli za pozno to tez kompromitacja, szczegolnie ze w klubie sa prawnicy...(ja nie wierze w to ze nie wiedzieli, za takich debili to ich nie uwazam)
|
Ale I zespół będzie sporo tańszy. Mieliśmy przecież 6 budżet placowy w lidze! Tu musimy szukać oszczędności + liczyć ze taki Wojtkowski czy Lis podniosą swój poziom sportowy i ktoś za godziwą kasę sie na nich połasi.
btw
Nie bawię się w ocenianie zarządu, raczej staram się odkryć czym sie kierował i wg mnie co powinien zrobić jak "szambo wybiło".