|
Obecnie nie jestesmy dla Cwelki zadnym partnerem.Potraktowali nas adekwatnie do sytuacji w jakiej się obecnie znajdujemy.Jesteśmy dla nich ubogimi krewnymi i trzeba na ta chwilę sie z tym pogodzić.Dali nam ochłapy zwazywszy ze za sam awans do LE dostaje się 8mln. euro a do LM 15 mln. euro.Dukat i Sarapeta niestety Mioduskiemu moga buty czyscic.Taka jest prawda.
|